Topic: I need a comprehensive guide to FSB, a guide to all menus and tools, e

Hello friends

I need a comprehensive guide for FSB, guide to all menus and tools and .... for a detailed study from zero level, please give me an address, a link, or a PDF file or .... 

Thankful

Re: I need a comprehensive guide to FSB, a guide to all menus and tools, e

Look at the top of the page.

Doc & Guides

Try that..............

My 'secret' goal is to push EA Studio until I can net 3000 pips per day....

https://forexsb.com/wiki/fsbpro_guide/quick_start

4 (edited by reza_akrami_azar 2022-11-26 12:07:49)

Hello my freands

Thank you for showing me the guide section of the software, I have a small problem now and I would appreciate it if you could guide me in this matter as well. I don't know where the ea studio section is, please show me with a picture, I have a language problem, that's why I have  I get into trouble.

I also got stuck in entering the data because I can't find the ea studio section and your visual help can solve my problem.

Thanks

Here you are:

https://forexsb.com/wiki/eas-guide/quick-start

https://forexsb.com/wiki/eas-guide/start

Hello dear friend

I wanted an image of the fsb software to show the location of the ea studio option.

7 (edited by reza_akrami_azar 2022-11-26 18:23:23)

Hello my fraind

How can I make my strategy based only on MACD signals or any one andicator?

For this purpose, which options should be active and which options should be inactive?

I disabled some indicators and oscillators and now the software won't create any bots for me, what did I do wrong?

What are the best indicators for making an expert?  The more indicators there are, the stronger and better the expert will be?

In fact, to download Alpari broker data, I selected Alpari's historical data page and clicked the download option, and it started downloading. Is this enough?

Hi, I have created several experts that work very well in the strategy maker program and give good profit, but when I test it in MetaTrader, it loses money in the same historical period and the same amount of capital and the same currency and time frame.  What is the cause of this problem?  This is really confusing and frustrating.

Hi frainds

Where in the guide is it explained in detail about all the options of indicators and oscillators that can be selected?

EA Studio یک برنامه مستقل است که در یک مرورگر وب استفاده می شود.

برای یک استراتژی نشانگر: چند شاخص MACD را در ویرایشگر انتخاب کنید. سپس به ژنراتور بروید و اسلات ها را پیوند دهید. سپس تولید کنید. یک تجسم توضیحی در اینجا است.

برای دانلود داده های کارگزار: در MT "File" -> "Save As". فایل را با نامگذاری صحیح در پوشه داده FSB ذخیره کنید.

تستر MT زباله است. من شخصاً از آن استفاده نمی کنم زیرا نمی توان به آن اعتماد کرد. جنبه مهم این است که سیگنال های معاملاتی منطبق داشته باشید. شما آن را ابتدا با معاملات دمو بررسی می‌کنید و سپس یک بک‌آست روی همان داده‌ها انجام می‌دهید تا بررسی کنید که آیا سیگنال‌ها مطابقت دارند یا خیر.

به خاطر داشته باشید که توسعه کارشناسان خوب مستلزم یک روش توسعه خوب است. این بیشتر از انتخاب شاخص های "خوب" است.

https://forexsb.com/wiki/fsbpro_guide/s … _generator

فراموش کردم پیوند را اضافه کنم.

ممنونم دوست عزیز

در مورد اینکه من با استراتژی بیلدر اکسپرتهای ساختم والبته داده های مورد استفاده ی من داده های بروز بروکر آلپاری بوده است ولی پس از اینکه بعد از چند بار اوپتیمایز کردن به یک اکسپرت قوی رسیدم آن را کمپایل کردن و در متاتریدر آلپاری بر روی همان بازه ی زمانی که در ساخت اکسپرت استفاده کردم بک تست کردم و در بک تست نتیج کاملا متفاوت است و این خلاف ادعاهای فارکس استراتژی بیلدر و خلاف منطق است، شما نمیدونین چرا این اتفاق میفته .

سوال دیگه اینکه بنظرم تعدادی از گزینه ها در بخش ایندیکاتور استراتژی بیلدر یه جورایی اجباری هست و جزو حداقل هاست مثلا نمیشه در بخش انتخاب اندیکاتورها همه ی تیکها رو برداشت و فقط مکدی رو تیک کرد.اگه اطلاعاتی در این مورد دارین لطفا بهم بگین یا آدرس بدین که بخونمشون.

به هر صورت مشکل و سوال اساسی من چرایی نتایج متفاوت اکسپرت در زمان بک تست در مقایسه با نتایج در زمان طراحی هست که چرا نتایج مختلف هست در حالی زوج ارز و تایم فریم و بروکر یکسان هست؟

ممنون میشم نظرتون رو بگین.

فارکس تستر های دیگه برای تست اکسپرتای ساخته شده توسط استراتزی بیلدر چطور هست بنظرتون، به کدوماشون میشه نسبتا اطمینان کرد؟

14 (edited by reza_akrami_azar 2022-11-27 10:23:43)

سلام

راستی علامت زنجیر و قفل گوشه ی بالا سمت راست در انتخاب اندیکاتور ها و قواعد ورود و خروج دقیقا چه معنایی دارند؟

فارکس تستر های دیگه برای تست اکسپرتای ساخته شده توسط
استراتزی بیلدر چطور هست بنظرتون، به کدوماشون میشه نسبتا اطمینان کرد؟

منبعی برای مطالعه دقیق فارکس استراتژی به زبون فارسی سراغ ندارین؟

هر چند الان براحتی میشه صفحات وب رو ترجمه شده دید ولی بازم یه منبع فارسی که راهنمایی همزمان تصویری داشته باشه میتونه خیلی عالی باشه.

ممنون

بله، بک تست ها باید مطابقت داشته باشند. اما تستر MT غیر قابل اعتماد است. 2 ماه پیش یک نشانگر برای یک نفر ساختم. من نشانگر را تست کردم و همه چیز خوب بود. روز بعد دوباره تست کردم و نتیجه کاملا متفاوت شد! از طرف مقابل خواستم که بک تست انجام دهد. وی گفت: این اندیکاتور با شباهت 100 درصدی عمل می کند. اما برای من رفتار MT بدون هیچ ورودی از من تغییر کرد. نتیجه گیری من: MT غیرقابل اعتماد است، کاملاً مزخرف است.

به همین دلیل است که توصیه می‌کنم معاملات را به صورت دمو برای چند ساعت در بازه زمانی 1 دقیقه انجام دهید. زمانی که تعداد معاملات قابل قبولی انجام شد، می توان یک بک آزمون مقایسه ای انجام داد. سپس می بینید که آیا رفتار معاملاتی متخصص با عملکرد پس آزمون مطابقت دارد یا خیر. بک تست های متعدد هرگز سودی به همراه ندارند و عملکرد آینده را افزایش نمی دهند. مهم این است که رفتار مشابهی در یک بک تست و در معاملات زنده داشته باشید.

روشن یا خاموش کردن نشانگرها یک اولویت شخصی است. اگر به دلایلی آن را دوست ندارید، می توانید تیک آن را بردارید و استفاده نمی شود.

من هیچ تجربه ای با سایر تسترها ندارم. و متاسفانه هیچ منبع فارسی را نمی شناسم.

علامت قفل به معنی قفل بودن نشانگر است. نمی توان آن را حذف کرد و پارامترهای آن در طول تولید تغییر نخواهند کرد.

علامت قفل به این معنی است که نشانگر را می توان در طول تولید تغییر داد یا جایگزین کرد.

علامت زنجیر به معنی پیوند است. در این حالت نمی توان آن را حذف کرد اما ژنراتور می تواند پارامترهای خود را تغییر دهد.

چجوری میشه از یه اندیکاتور در متا تریدر بک تست گرفت؟
البته گزینه ی بک تست گرفتن از اندیکاتور در متاتریدر هست ولی من نمیدونم این بک تست چه چیزی رو نشون میده

من اندیکاتور مکدی رو انتخاب کردم و استارت کردم

در نمایش بک تست چارت رو نشون میداد و پایینش هم مکدی رو
و ولی دیگه هیچی  تمام تاریخ تعیین شده رو حرکت و اسکن کرد و دیگه هیچ چیزی دیگه؟

نه اعلام سیگنالی و نه معامله ای

من یک EA فقط با یک نشانگر می سازم و سپس سیگنال های بین MT و FSB را بررسی می کنم.
حداقل این کاری بود که من انجام می دادم. اکنون عملکرد زنده، مقادیر اندیکاتور و غیره را بررسی می‌کنم. اما این به شما مربوط نمی‌شود زیرا نشانگرهای سفارشی جدید را کدنویسی نمی‌کنید. من فقط این را به عنوان نمونه ای از بی فایده بودن تستر MT مطرح کردم.

از توضیح شما و وقتی که گذاشتین ممنونم و چیزی که الان تووی ذهنم هست اینه که متاتریدر پنج در همون بخش تستر که از اکسپرتها بک تست میگیره میشه بجای اکسپرت اندیکاتور رو انتخاب کرد و حتما توجه کردین ولی گویا هیچ کاری نمیکنه و فقط چارت رو در طول مدتی که برای تست گرفتن از اندیکاتور انتخاب کردین رو از اول تا اخر اسکن میکنه ولی هیچ کار دیگه ای نمیکنه و هیچ پیا می نشون نمیده من نمیدونم پس این گزینه ی تست اندیکاتور به چه دردب میخوره شما یه مرجع راهنمای کامل برای متاتریدر پنج سراغ ندارین که مثل همین راهنمای فارکس استراتژی بیلدر کامل باشه؟

بازم ممنون از راهنماییتون

من از MT5 استفاده نمی کنم و نمی دانم چه ویژگی هایی دارد. با بازخورد کاربران به نظر می رسد حتی بدتر از MT4.

تمام راهنماها و اسناد مربوط به FSB را می توان در اینجا یافت - forexsb.com/wiki/

از چه برنامه ای استفاده میکنین؟
آیا امکان بک تست هم داره؟

برای بک تست از FSB Pro و EA Studio استفاده می کنم، اینها بهترین هستند. MT4 برای من فقط وسیله ای برای تجارت است.

22 (edited by reza_akrami_azar 2022-11-29 23:05:47)

خب این نرم افزارها رو من چطوری میتونم گیر بیارم؟

قفل شکسته ن یا باید با لیسانسشون خریداری بشن؟

امکان بک تست داره؟ Ea studio

جسارتا تجارت شما چیه؟
اللته این آخری رو اگه خواستین جواب ندین من صرفا از روی کنجکاوی پرسیدم

قفل شکسته؟ ما نرم افزار دزدی دریایی را در انجمن رسمی تایید نمی کنیم smile
EAهای استودیو EA عمدتا از شاخص‌های MT بومی استفاده می‌کنند، بنابراین اگر نیاز شما باشد، ممکن است نتایج بک تست بهتری در MT داشته باشید.

کسب و کار من؟ خوب، چیز خاصی برای گفتن نیست. توصیف مورد علاقه من - از حومه شهر در تراکتور. اما من مدرک علوم انسانی دارم.

خب با این حساب چطور باید این نرم افزارهای قفل دار رو تهیه کرد و هزینه شون چند میشه؟

من در نظر داشتم در صورتی که با این ترم افزار موفق به کسب درآمد شدم چند برابر قیمتش رو به آقای پوپف بدم ولی تا حالا نه اینکه مشکلی از برنامه باشه ولی بخاطر اینکه هنوز  به دلایلی نتونستم درآمدب از این اکسپرتها کسب کنم اقدام نکردم
به هر خال
راسای شما در فارکس یا بورس و غیره فعالیتی دارین یا نه و از این اکسپرتها تا حالا تونستین استفاده ی عملی موفقی داشته باشین؟

تجربه ی استفاده از سرورهای مجازی رو دارین؟ اگه از سرورهای مجازی استفاده میکنین از کدوم ارائه دهنده استفاده میکنین و هزینه ش چنده؟

ممنون

قطعاً برای موفقیت فقط یک دکمه نیست. اگر معامله گر فاقد دانش و متدولوژی مناسب باشد، هیچ برنامه ای نمی تواند او را از ضرر نجات دهد. به خصوص در مورد محصولات FSB شما باید دانش و تجربه عمیق آماری و داده کاوی داشته باشید.
در حال حاضر فعال نیستم اما در حال آماده شدن هستم، امیدوارم به زودی بتوانم زمان باکیفیت پیدا کنم، اما اکنون زمستان فرا رسیده است و آنقدر زمان کمتری دارم که دوست دارم.
در آن زمان می‌توانستم متخصصان را با موفقیت پیاده‌سازی کنم، اما از روند کاری خود راضی نبودم، بنابراین تصمیم گرفتم یک تغییر اساسی داشته باشم، که برای مدتی طولانی در حال ساخت است.
من تجربه کار با سرور مجازی ندارم.
اطلاعات خرید اینجاست: https://forexsb.com/purchase