Topic: FST не се свързва с MT4

Здравейте!  Търгувал съм със всички версии на FST  но сега не се свързва въпреки различните промени по  МТ4  и МТ4-FSTExpert. Изписва ми грешка: C/Docum~1/Locals/Temp/WERe5fd.dir00/FST.exemdmp
--------=--------=------=----=-===----------/appcompat.txt
или-------
-------------------/WERf8ae.edir00/--------=----=---=       /                                                                           
      Моля Ви дайте съвет.                                               С поздрав!     
                                                                                                             Atanasov.

Re: FST не се свързва с MT4

Грешка: C/docume~1..................WERe5fd.dir 00:/FST.exe.mdmp         i    dir00/apcompat.txt.

3 (edited by atanasov 2014-02-21 00:22:04)

Re: FST не се свързва с MT4

Грешка: C/docume~1..................WERe5fd.dir 00:/FST.exe.mdmp         i    dir00/apcompat.txt.   
MT4 изписва че е свързан -    FST получава информация за пазара  и става не активен.
  FST ver.3.2.3.0   най-ниския обем  е 0,1 Лота   - Необходимо ми е началните сделки да бъдат по малки от 0,1Лота. Възможно ли е да се промени както до сега да стане 0,01.     
    Г-н Попов ако можете да дадете някакъв отговор. Предварително Благодаря!

Re: FST не се свързва с MT4

Atanasov, it can most probably be because of MT's update to build 600+. There is a thread you should visit: http://forexsb.com/forum/topic/4642/fst-with-mt-6002/

Pay attention to last attachments.

Re: FST не се свързва с MT4

Здравейте!  Г-н Попов откъде да изтегля FST 3.2.1   или MQ4.Zip който да работи с брокер А.Маркетс.  Така и не разбрах защо не се свързват платформите.  До сега  3 год работеха безотказно.  Прилагам 1 снимка.   Имам инст.  C++ 2008,2010,2012.   Очаквам  отговор.

Post's attachments

FST не се свързва !!!.jpg 322.59 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

Re: FST не се свързва с MT4

http://forexsb.com/forum/post/23769/#p23769